Pelletite tootmine

AS Pelletiküte on Baltimaade suurima pelletitootja AS Graanul Invest tütarettevõte, mis tagab meile soodsad ja kindlad tarnetingimused

AS Graanul Invest on bioenergeetika arendamisega ja taastuvenergia tootmisega tegelev erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2003. aastal. Ettevõte on kiiresti arenenud ja tänaseks kasvanud Euroopa suurimaks pelletite tootjaks, mis kuulub tootmismahult Euroopa esiviisikusse. Ettevõte omab Eestis, Lätis ja Leedus kokku 11 tänapäevast pelletitehast, mille tootmisvõimsus aastas on kokku orienteeruvalt 2 300 000 tonni pelleteid.


 

Ettevõtte eesmärgiks on toota ja tarnida klientidele loodussõbralikku ning kõrge kvaliteediga toodangut ja oma tegevusega anda panus keskkonna säästmise ja jäätmete vähendamise hüvanguks. Pelletite tootmise protsessis pööratakse suurt tähelepanu energiasäästlikkusele ja tootmisprotsessis kasutatakse põhiliselt taastuvaid energiaallikaid. Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on tarnida klientidele kvaliteetset toodet. Oma tarnete kindluse tagamiseks on ettevõte sõlminud pikaajalised toorainelepingud Eesti, Läti ja Leedu suurimate saekaatritega. Lepingud tagavad stabiilse kvaliteetse tooraine voo, mis omakorda võimaldab meil sõlmida oma klientidega pikaajalisi lepinguid ja pidada kinni tarnetingimustest.

http://www.graanulinvest.com/